CATERA s.r.o.

CATERA s.r.o.

(c) 2003


Kávovary

03. 04. 2015 10:40

Kávovary patří mezi kuchyňská resp. barová zařízení se nejnápaditějším designem. Kvalita vyrobeného nápoje je samozřejmě nejdůležitější ale z kávovaru, který potěší oko chutná ještě o něco lépe. Na výběr jsou nejrůznější kapacity, příkony, výkony, stroje ovládané tlačítkem stejně jako programovatelné s připojením na centrální nápojové informační systémy. Samozřejmostí je veškeré příslušenství od úpraven vody po kávomlýnky, doplňkové ohřívače šálků, apod. Nabídku kávovarů žádejte na kontaktním e-mailu. Kávovar se secesními motivy

Nástupce chladnice FKS 5000

12. 03. 2015 06:02

Nástupce chladnice Liebherr FKS 5000 má označení FK 5440. Velká chladicí kapacita a Liebherr kvalita za dobrou cenu. Základní rozměry 75cm (šířka) x 73cm x 164cm (výška). K dodání zpravidla obratem. Detailní dodací podmínky a cenu žádejte na kontaktním e-mailu. Liebherr FK 5440 Základní vlastnosti: Objem brutto 500 l Užitný objem 433 l Způsob chlazení: statický (bez vnitřního ventilátoru) Rozměr (v x š x h) 152 x 75 x 72 cm Hmotnost 68 kg Další vlastnosti: Dveře/víko: bílý lak Povrchová úprava boků: bílý lak Způsob odmrazování v chladicí části: automatický Typ ovládání: elektromechanické ovládání Materiál roštů: rošt s plastovou úpravou Počet roštů: 6 Nosnost roštu: 60 Teplotní rozsah v chladící části: 2°C až 15°C Šířka při otevřených dveřích: 79,7 cm Hloubka při otevřených dveřích bez madla: 143,2 cm Vnitřní šířka: 65,2 cm Vnitřní hloubka: 50,5 cm Zámek: ano Délka přívodního kabelu: 190 cm Umístění závěsů dveří: vpravo, zaměnitelné

Kombinovaná výlevka Blanco - akční ceny

07. 10. 2014 05:50

Kombinovaná výlevka od výrobce Blanco. Kvalita, design, užitná hodnota. Včetně směšovací baterie a za akční cenu. Rozměry 50cm (šířka) x 70cm x 85cm (výška). K dodání obratem. Do vyprodání zásob. Detailní dodací podmínky a cenu žádejte na kontaktním e-mailu. Blanco HAU-P 5x7

Pánve sklopné

11. 09. 2013 11:49

Sklopné pánve jsou tradičním zařízením velkokuchyňského provozu. K dispozici jsou s různými druhy materiálu a velikosti van, sklápěcích systémů. V plynovém a elektrickém provedení. Při výběru konkrétního spotřebiče je důležité věnovat pozornost kromě jiného teplotnímu pracovnímu rozsahu, rovnoměrnosti distribuce tepla a kolísání nastavené teploty. Cenové údaje: ceny kolísají od několika tisíc korun za použité výrobky do stovek tisíc korun za kvalitní varné aparáty se sklápěním, mícháním, v tlakovém provedení, zavěšené na instalačních stěnách apod. Napište nám, pokud o nákupu pánve uvažujete a jak Vás můžeme kontaktovat, abychom s Vámi konzultovali Vaši poptávku. Pánev sklopná elektrická Pánev sklopná elektrická.

CATERA s.r.o. velkokuchyňská technika

17. 07. 2012 07:51

CATERA SERVICE s.r.o. - Váš kvalifikovaný partner pro velkokuchyňskou techniku (gastrotechniku) Hledáte-li komplexní služby v oblasti velkokuchyňské techniky, jste na správných stránkách. Prohlédněte si naši prezentaci nebo nám rovnou napište nebo zavolejte , jak Vám můžeme být prospěšní. Kdo jsme, co a proč děláme: Cílem naší společnosti CATERA SERVICE s.r.o. je být našim zákazníkům spolehlivým a kvalifikovaným partnerem v oblasti dodávek a služeb spojených s velkokuchyňskou technikou. Jsme si vědomi širokých stavebně-technických a provozně-hygienických souvislostí aplikace námi dodávaných strojů a zařízení - poskytujeme proto zákazníkům také projekční a poradenskou podporu. Naši publikační a přednáškovou činnost vnímáme jako další možnost využití našich zkušeností a službu odborné veřejnosti. Společnost CATERA SERVICE s.r.o. většinu služeb poskytuje s celostátní působností, ať už přímo nebo v kooperaci s partnery.

Kontakt - Contact

14. 04. 2011 15:35

Jsme Vám k dispozici: CATERA SERVICE s. r. o. e-mail: catera@email.cz tel.: +420 601221762 Vedení společnosti: Martin Kolouch, jednatel - director

Úpravny vody

22. 12. 2010 15:23

Úpravny vody představují trvalé téma, pokud jde o jejich správnou obsluhu. Jen málokteré verze jsou bezobslužné, obvykle jsou určitý pravidelný dohled a manipulace nezbytné. Pokud si nejste zcela jisti správným postupem při regeneraci (iontoměniče "ruční" či automatické), můžeme Vám pomoci školením a nebo zajištěním návodu pro nejčastěji aplikované typy. Jako úplný základ si pamatujme: automatické verze obvykle vyžadují výhradně zlomkovou/tabletovou sůl. "Ruční" verze pak sůl mletou. Čím tvrdší voda a menší objem iontoměniče, tím je potřeba regenerace častější. Úpravna vody Úpravna vody "ruční" regenerace.

Úpravna vody automatická regenerace Úpravna vody s automatickou regenerací.

Pronájem na dobu opravy

09. 07. 2009 16:16

Na dobu opravy u některých zařízení pronajímáme náhradní zařízení. Ceny mírné, pronajmutí typicky vhodné tehdy, když servisní práce probíhají na dílně nebo u výrobce po dobu delší než několik málo dnů. V rámci dlouhodobých servisních smluv poskytováno podle dohody za paušální částku. Poptejte dle potřeby viz spojení v rubrice Kontakt.

TYGR lepší než naklepávač

17. 08. 2007 16:03

600 plátků za hodinu. To je Tygr! Natáhnout plátek masa a přitom ho nepoškodit. To bylo donedávna nemožné. Nyní je tu Tygr, který to umožňuje. Vhodný pro všechny druhy masa. Velký výkon, snadná a jednoduchá obsluha, 100% čistitelnost. To vše z něho činí neocenitelného pomocníka. V případě zájmu Vám rádi zašleme podrobné informace, napište nám email a nebo zavolejte. Na obrázku TYGR. Pro vysoce výkonné zpracování masa.

Pronájem (půjčovna)

17. 08. 2007 15:40

Pronajímáme velkokuchyňskou techniku na období od jednoho dne do několika měsíců či roků. Podmínky jsou vždy sjednávány individuálně na základě poptávky. Typické je například zapůjčení techniky pro posílení výkonu kuchyně v sezónním období (varné stoličky, sporáky, konvektomaty, mycí stroje, hnětače, grilovací desky, fritézy, loupací stroje, atd.) Poptejte nezávazně viz spojení v rubrice Kontakt.

(c) 2003